Galéria

Vstavané skrine – pre maximálne riešenie vášho úložného priestoru

Nábytok do spálne, obývačky, aj do detskej izby. Vstavané skrine na mieru sú ideálnym spôsobom, ako vyriešiť úložný priestor a zároveň zladiť interiér podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Šatníková skriňa má mnoho podôb, no tá s posuvnými dverami zároveň ponúka aj množstvo výhod.

 

Šatník je policový systém s priestorom na vešanie (vešiaky) ukladanie (police) a zásuvky (na pradlo a ponožky)

 

Kuchynské linky – aby čas v kuchyni bol príjemnejší

Kuchyňa je miestom kde trávime najviac svojho času. Je to miesto kde sa stretáva celá vaša rodina, preto by sme jej mali venovať pri jej výbere najviac času. Kuchynské linky tvoria priestor vašich kuchýň niekoľko rokov. Ich design, prevedenie ovplyvní vaše vnímanie celého priestoru. Kuchynský nábytok už dnes nemusí byť v celku, ale dá sa prekrásne prispôsobiť dispozičným možnostiam vašej kuchyni.

Nesmierne dôležité je ich ergonomické prevedenie. Kuchynské linky obsahujú spodné kuchynské skrinky (soklové zásuvky)  kde môžete jednoducho uložiť plechy na pečenie a ostatné pomocky, horné kuchynské skrinky a aj pracovnú dosku. Soklové zásuvky sú veľmi šikovne schované a tak je do nich možne uložiť všetko čo nechceme aby nebolo vidieť.

Vyberte si z našej ponuky moderné plné hliníkových prvkov,  rôznych typov skiel ale aj praktické, kvalitné kuchynské linky.

Rámovanie obrazov – žiadna stena nech neostane bez povšimnutia

Ponúkame široký výber kvalitných líšt na rámovanie z masívneho dreva zahraničnej i našej výroby. V ponuke máme približne 300 druhov líšt. Na asi 25 profilov líšt ponúkame možnosť výberu z 50 odtieňov farieb alebo farebnú úpravu podľa priania zákazníka.Takisto možnosť pozlátenia, alebo postriebrenie plátkovým zlatom alebo striebrom.

Dnes už nieje žiaden problém zarámovať takmer čokoľvek, rámujeme plátna, puzzle aj veľkých rozmerov. Navrhujem riešenia a zákaznicku podporu priamo pri výbere vhodného rámu, pasparty, farebnej variácie. Disponujeme možnosťou osadenia skla menšej aj väčšej hrubky, anti-reflexného a taktiež pieskovaného skla. Je to jednoduché, stačí si už len vybrať

 

Dvere a zárubne – pre dokonalý prechod

Interiérové a exteriérové dvere do bytu a kancelárií
Konečnú atmosféru celej domácnosti alebo kancelárií tvoria nielen vybavenie, ale taktiež dvere, či už vchodové alebo interiérové dvere, ktoré chránia Vaše súkromie a dopĺňajú celkový dobrý dojem.  Dnešné módne a dizajnové interiérové dvere sú alebo môžu byť plnohodnotným doplnkom interiéru v štýle a dekoru použitého nábytku, podlahy, alebo v kontrastnom rozdiele – záleží na Vašom vkuse. V mnohých oblastiach podnikania je prvý dojem silnou zbraňou a kancelárie a rokovacie priestory vo firme sú miestom, kde zákazník posúdi subjektívne úroveň celej spoločnosti. Moderné interiérové dvere seriózneho vzhľadu pozdvihnú vzhľad reprezentatívnych priestorov.

Dvere a zárubne tvoria jeden celok
Je známe, že dvere nie sú kompletné bez zárubne. Zárubňa je dôležitou súčasťou každého dverného otvoru. Tvorí jeho lemovanie. Slúži na uchytenie krídla, spoločné tesnenie a presné dosadnutie. V spojení s krídlom tvorí jeden celok. Spojenie zárubne so stenou musí umožniť správne uzamykanie krídla a plynulý prechod.

Náhrobné tabule – sme tu aj pre tých ktorý tu už s nami niesu.